Яку криптобіржу обрати для інвестування та обміну криптовалюти

Яку криптобіржу обрати
4.9
(1983)

Хочемо поділитись з вами оглядом кількох найбільш оптимальних варіантів криптобірж.

1) Poloniex

Це біржа криптовалют, яка поєднує в собі низькі комісії за торгівлю та список із понад 350 підтримуваних криптовалют. Крім того, нам подобається, що Poloniex є децентралізованою біржею, яка пропонує маржинальний трейдинг, кредитування та інші криптопродукти. Завдяки низьким комісіям, широкому вибору активів і корисним функціям ця біржа потенційно може задовольнити всі потреби багатьох криптотрейдерів. Однак він недоступний для користувачів із США. Детальніше читайте по ссилці https://wellcrypto.io/ru/broker/poloniex/

Яку криптобіржу обрати 2

Плюси:

Низькі комісії за будь-якого обсягу торгів: найвищий рівень комісії Poloniex починається від 0,155%, що є дуже низьким показником серед криптоторгівельних платформ.
Доступні базові та активні торгові платформи: ви можете використовувати просту форму покупки, активну торгову платформу або підключитися до децентралізованої біржі Poloniex за допомогою сумісного гаманця.
Підтримується понад 350 валют: купуйте та продавайте понад 350 різних валют за поточним ринковим курсом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Доставка товаров из Китая в Украину: коммерческие и некоммерческие грузы

Мінуси

Жодних розширених типів ордерів: на активній торговій платформі ви можете вводити ордери на купівлю та продаж лише з параметрами ринку, ліміту або стоп-ліміту.
Погана підтримка: повідомлення про посередні відповіді служби підтримки від поточних і минулих клієнтів.
Історія зламаних облікових записів: Polniex було зламано в 2014 році, а наприкінці 2020 року хакери вкрали 12,3% монет біржі вперше та близько 4 мільйонів доларів США в біткойнах (приблизно 6% активів біржі) вдруге.

2) Bybit

Криптовалютна біржа, заснована в 2018 році на Британських Віргінських островах з метою революції в індустрії, об’єднавши найкраще, що може запропонувати ринок криптовалют із традиційним фінансовим ринком, через зручну веб- та мобільну платформу, але вдосконалену. з усіма корисними функціями для інвестування та торгівлі криптоактивами та деривативами.

Яку криптобіржу обрати 3

Останні є сильною стороною біржі Bybit , фактично на платформі можна торгувати ф’ючерсами на USDT, BTC та багато інших криптовалют , але є також спотовий ринок, що постійно розширюється , і багато інших корисних послуг, таких як стейкинг, Launchpad, ринок NFT і багато іншого , про що ми поговоримо в наступних розділах. Детальніше читайте по ссилці https://wellcrypto.io/ru/broker/bybit/

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Довідка про сімейний стан: важливий документ для тих, хто перебуває за кордоном

Ця криптообмінна платформа вже має понад 5 мільйонів користувачів і входить до 10 найкращих на CoinMarketCap за щоденними обсягами торгівлі , поступаючись великим гравцям галузі, таким як Binance та FTX, якщо згадати найвідоміших, це повинно дати вам уявлення про те, скільки Bybit , незважаючи на те, що платформа є дуже молодою, її високо оцінюють трейдери , які за короткий час вивели її на вершину рейтингу найкращих криптовалютних бірж як на спотовому ринку, так і на ринку деривативів.

3) Обмін Gate.io

Запущена в 2017 році компанією Gate Technology Inc, біржа Gate.io ( gate.io ) в основному зосереджена на торгівлі між криптовалютами. Раніше торгова марка була Bter.com, але через заборону на торгівлю криптовалютою в Китаї компанія була перейменована в Gate.io, а зараз її штаб-квартира розташована в США. Будучи нерегульованою біржею, Gate.io змогла швидко розширитися по всьому світу, і тепер ця криптовалютна біржа підтримує іспанську, китайську, англійську, японську, корейську, португальську та інші мови. Детальніше читайте по ссилці https://wellcrypto.io/ru/broker/gate.io/

Яку криптобіржу обрати 4

Окрім спотової торгівлі та маржинальної торгівлі, ця платформа також пропонує кредитування криптовалюти. Комісії за депозити та зняття коштів, які стягує Gate Exchange, становлять 0%, справжня угода для будь-якого трейдера!

Наскільки корисним був цей пост?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 4.9 / 5. Підрахунок голосів: 1983

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Залишити коментар