Знайомства на сайті Робота 999 це не тільки просто спілкування, а ще й заробіток.

Знайомства у твоєму місті

Дуже приємно мати друзів там, де ви знаходитесь або куди їдете. Ви переїжджаєте до нового міста чи збираєтеся у відпустку? Найміть місцевих друзів, і вони покажуть вам нове місто!
Сходьте разом за покупками, в кафе, розважайтеся та багато іншого.

Послуга друга

Необхідність для великої кількості людей. Все частіше нам не вдається зустрітися з друзями дитинства – не вистачає часу. Люди зайняті роботою та побутом. Іноді на відпочинок залишається лише кілька годин увечері. І якщо одна людина ці дві години хоче провести в розмові, то інша просто посидіти в тиші. Все це призводить до того, що шкільна чи студентська дружба поступово згасає.

Потреба у спілкуванні нікуди не дівається. Навіть найбільш закриті та нетовариські персонажі потребують підтримки та компанії – хоч іноді. Але де їх взяти, якщо банально зателефонувати нема кому? І тоді на допомогу приходить послуга друга!

 Розміщайте свою анкету та отримуйте гроші за спілкування.

Пошук

Знайдіть друга

Знайомства по містах

Друг посидить з вами в кафе, сходить у кіно, просто прогуляється містом, вислухає і дасть пораду. Все, як у звичайних приятельських відносинах, лише одна відмінність – після зустрічі друг попросить у вас грошей. Як з’ясувалося, в Інтернеті вже багато сервісів, що надають платних друзів.За запитом Друг на годину можна знайти десятки аналогічних пропозицій від чоловіків і жінок різного віку. Вартість послуги – від 200 до 2 тисяч гривень на годину.