1
(1)

Політика конфіденційності

Нам важливо, щоб ваші особисті дані були у безпеці, і ви були в курсі того, які саме дані ми збираємо та обробляємо. Всі перераховані вище умови для всіх сервісів інтернету, які користуються сайтом «999 Робота». Усі кешовані дані збирає цей сайт та його портали.
Якщо користувач реєструється, він автоматично погоджується на умови сайту.
Власник сайту перед тим, як надати користувачеві послуги, проводить обробку персональної інформації користувача. Все це потрібно для ідентифікації особи, щоб у разі втрати пароля чи інших дій не виникало проблем.
Коли користувач реєструється на будь-якому з сервісів, то власник веде збір та обробку таких даних:
інформація, яку користувач особисто залишає добровільно, заповнюючи форми на сайті. Або додаткові дані, які додає під час користування сервісом;
файли, що збирає cookie;
ip-адреси;
налаштування інтернет-браузерів та їх параметри.


1. Щоб мінімізувати отримання файлів “cookies”, необхідно зайти в розділ “Довідка”, який знаходиться на панелі інструментів. Там є докладна інструкція, як не засмічувати файлами ваш браузер. Вимкнути можна, але ви втратите доступ до важливих функцій, які необхідні на сайті, а деякі послуги можуть бути обмежені. Адже звернення на сайті найчастіше йде через ім’я Користувача.

Власник сайту всю інформацію збирає до бази даних. Відбувається це, коли користувач зареєструвався та користується сервісом.
Коли Користувач використовує сервіс, на сторінці можуть бути коди інших ресурсів. Останні проводять збір даних, які відображені у статті 4 інструкції угоди. До них відносяться:
2.1. Програми зі збирання статистики відвідування Сервісів;

2.2. Блоки соціальних мереж;

2.3. Системи, що відповідають за показ банерів;

2.4. Інші ресурси.

 Власник сайту, як і сказано у договорі, використовуватиме інформацію лише за призначенням. Але пропонуватиме користувачеві різні рекламні матеріали, знаючи особисті дані користувача та показуючи цікаві варіанти.
Власник може передати особисті дані про користувача третім особам, при цьому не сповіщаючи людину. Але це за умови, що на сервісі немає пункту, який суперечить положенням “Про захист персональних даних”.
 Користувач має право на збереження особистих даних, знати про те, куди вони можуть потрапити, отримувати інформацію про передачу даних третім особам. Отримувати необхідну інформацію протягом 30 календарних днів.
 Також користувач може вимагати інформацію про зміну або знищення своїх даних. А у разі невідповідності — звернутися зі скаргою до органів державної влади чи до вищої інстанції суду.
 Власник може змінювати правила користування сайтом, але повинен повідомити про це термін 10 днів.
Якщо ви користуєтеся сайтом 999 Робота, то погоджуєтесь з усіма умовами. Якщо вас щось не влаштовує, то відмовтеся та знайдіть інший сервіс.

Наскільки корисним був цей пост?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 1 / 5. Підрахунок голосів: 1

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.