Як скласти резюме крок за кроком. Керівництво 2022

Як скласти резюме крок за кроком 3
4.7
(5474)

Я пропоную вам цей фантастичний посібник про те, як крок за кроком скласти резюме на 2022 рік, з моделями резюме і прикладами .

Ви отримаєте сучасне резюме, яке продає та приносить вам більше співбесід. Я поясню, як скласти своє резюме крок за кроком, прийоми хорошого резюме, ми побачимо структуру та частини резюме, розділи, функції написання та досягнення, елементи дизайну та все необхідне для вашого успіху у пошуку роботи.

Я зробив роботу з перегляду та оновлення змісту всього, що ми написали про те, як підготувати ефективну біографію у 2020 році, навіть раніше. Ви вже знаєте, що я багато писав про те, як написати автобіографію за ці роки, я підготував покроковий посібник з написання автобіографії у форматі PDF, і цією статтею я маю намір перевидати її та доповнити новий контент, над яким працюю. В результаті, я думаю, вийшло керівництво зі складання дуже повної, ефективної та практичної Як скласти резюме крок за крокомбіографії.

Мета полягала в тому, щоб підготувати найбільш повне керівництво про те, як написати резюме, я не знаю, чи вдалося мені це, я впевнений, що з цим керівництвом у вас буде багато практичної інформації, щоб зробити потужний відновити. Я маю намір наповнити цей підручник оновленим змістом останніх новин та тенденцій у навчальній програмі, щоб у вас була оновлена та велика інформація з усіх аспектів, які необхідно враховувати при написанні, розробці та структуруванні успішного резюме з упорядкованим змістом. і в одному місці, щоб бути довідковим матеріалом. В результаті вийшло керівництво обсягом понад 14 000 слів. В інтернеті можна знайти хороші статті про те, як підготуйте резюме, але це найбільш повне з усіх.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Почему молодые люди хотят работать переводчиками?

Ми вміємо робити багато речей, хоча схильні спрощувати, говорячи про «функції». Це залишається на поверхні.

Кожну функцію можна розбити на дії або завдання, і для їх виконання вам знадобиться ряд знань і навичок.

Яка користь від визначення завдань, знань та навичок?

Ця інформація надасть вам набагато ширші знання про ваш професійний профіль і про все, що ви можете зробити. І що дуже важливо, ви визначите та розширите типи позицій, до яких ви можете отримати доступ.

Наводжу вам реальний приклад професіонала

Посада: Координатор/Туристичний агентЯк скласти резюме крок за кроком 2

Функції:

Пошук та комерційне придбання компаній та приватних осіб.
Консультування клієнта за маршрутами, засобами транспорту та розміщення.
Крос-продаж різних продуктів.
Підготовка маршрутів.
Наявність резервів. Оформлення квитків та проїзних документів.
Індивідуальне обслуговування після продажу.
Адміністративні процедури, дозвіл інцидентів та відпусток, а також виставлення корпоративних рахунків.
Управління та обробка віз через CAP-270.
Ці функції мають на увазі ряд знань, наприклад:

Знання національного та міжнародного туристичного сектора.
Розширене використання спеціальних програм бронювання подорожей. Як Амадей.
Знання протоколів різних авіакомпаній та агенцій.
Знання процедур підготовки маршрутів та віз.
Ці функції спричиняють ряд навичок для навчальної програми:
Комунікативні навички: досконалість по телефону, як співпереживати клієнту, як домогтися продажу, як керувати скаргами та претензіями.
Навички координувати людей, формувати та контролювати команди.
Можливості аналізу. Запропонувати замовнику найкращий варіант із усіх можливих.
Організаторські здібності та навички планування. Необхідно послідовно виконувати низку послідовних процесів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Платіжні системи в Україні: Як обрати найкращий варіант

Визначення посад, на які ви можете претендувати, полегшить вам адаптацію вашого резюме. Обсяг пропонованих реєстрацій або кількість відправлених резюме більше не важливі, що дійсно важливо, так це те, що ви зосереджуєтеся, готуєте кожну реєстрацію для пропозицій та адаптуєте резюме. З цим ви покращите набагато більше, підвищивши свої шанси на успіх. Не стріляйте у все, що рухається, добре вибирайте ціль, підготуйте всі деталі, ретельно приціліться та вразіть. У мій час хлопчиком у компанії друзів було дві дуже різні стратегії флірту, одні використовували стандартну тактику, засновану на ймовірності та кількості спроб, інші були вибірковими та адаптували стратегію залежно від дівчини, ця вимагала більше зусиль та час. Що, на вашу думку, дало найкращі результати? Компанія вибирає ту, у якої найясніші цілі.

Хто побачить моє резюме?

Це важливе питання. Зазвичай існує 3 типи основних профілів, які переглядатимуть вашу навчальну програму. Розслабтеся, резюме не обов’язково має бути іншим (те саме не станеться з співбесідою). Але ви повинні враховувати, що важливо для кожного з них, щоб кожен знайшов те, що його цікавить у вашому резюме.

Резюме можна загрузити на строінці https://999robota.org.ua/candidates/

Наскільки корисним був цей пост?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Середня оцінка 4.7 / 5. Підрахунок голосів: 5474

Голосів поки немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Залишити коментар