Бізібудинок

Бізібудинок

Інтерактивні іграшки, які зроблені по методиці італійського педагога Монтессорі, мають величезний попит у всьому світі. Вони унікальні, найкращим чином підходять доля виховання, навчання та розвитку малечі. Батьки все частіше задають питання, де купити бізіборд недорого, та разом з цим вибирають, що краще: класична дошка чи бізікуб? Ось про це і поговоримо.Бізібудинок 1

Чудова іграшка бізікуб та його особливості

Для початку слід зазначити, що дослівно «busy» – це «зайнятий», а «board» – це «дошка». Тому виходить, що річ про іграшку, яка може притягнути до себе всю увагу малюка та відкриє для нього дивний шлях до пізнання навколишнього світу.

Класичні бізіборди мають вигляд дошки, а ось якщо купити бізікуб, то він хоч і дорожчий, але виявиться ще цікавішим для дитини завдяки тому, що тут більше зон та елементів. Бізікуб включає не одну, а цілих 6 дощок, тобто кожну його сторону можна розглядати як окрему бізідошку. Коли малюк награється однією-двома сторонами, і захоче покласти бізікуб, йому до ока припадуть інші, і він з захопленням продовжить вивчати, що на них. Таким чином, така інтерактивна іграшка здатна займати увагу дитини годинами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Наша компания гордится революционным разнообразием, которое мы предлагаем нашим клиентам

Таємниця великої любові дітей до іграшок бізі ховається в тому, що тут розміщені предмети, які в повсякденні «заборонені», батьки не дозволяють ними гратися (розетки, вимикачі світла, дріт, дверні замки, дрібні деталі та фурнітура). Як тільки малюк отримає доступ до бажаного, то починає з великим захопленням та ентузіазмом досліджувати, як і що працює.

Бізікуби відрізняються не тільки наповненням та дизайном. Вони бувають різних розмірів:

  • великі;
  • середні;
  • малі.

Великими можна гратися навіть стоячи, вони дуже насичені елементами, а маленькі виграють тим, що їх можна покласти в торбину та взяти в дорогу.

Де купити бізікуб недорого?

На друге питання, стосовно місця покупки, можна впевнено говорити про те, що краще її робити в інтернет-магазині, бо це:Бізібудинок 2

  • швидше;
  • зручніше;
  • дешевше;
  • варіант, який має широкий асортимент різних кубиків по розміру, наповненню, рекомендованому віку дитини.

На сайті можна знайти величезний вибір бізікубів, бізібордів, можна замовити бізібудинок, що теж сподобається дитині. Але дуже важливо замовляти дитячі іграшки в магазині, який пропонує якісний та безпечний для здоров’я товар від надійних виробників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Меню з якорями в статті - що це дає і чому воно того варте

Контакты

  • +38 (096) 283-36-82
  • [email protected]
  • Работаем каждый день с 9:00 до 18:00

Залишити коментар