5 грецьких міфів, які вплинули на наше повсякденне життя

Зефс

Грецька міфологія сповнена дивовижних історій, які захоплюють людей донині. Багато людей не знають, що деякі з цих історій залишили слід у нашому повсякденному житті й сьогодні! Давайте подивимося на деякі з них!  Багато цікавого можна знайти перейшовши по посиланю https://whoiszeus.com.ua/

1 ГалактикаМолоко гери

Існувала традиція, згідно з якою, якщо син Зевса хоче стати славним, його повинна була вигодувати Гера, його офіційна дружина. Коли народився Геракл, Зевс послав Гермеса, посланця богів, щоб таємно відніс немовля Геракла до грудей Гери, поки вона спала. Потім немовля Геракл почав пити молоко, поки, будучи пустотливим, не вкусив сосок Гери, в результаті чого вона прокинулася. Коли Гера побачила дитину біля своїх грудей, вона відштовхнула її, і молоко розлилося по всьому небу. Тому на багатьох мовах нашу галактику називають Чумацьким Шляхом. Насправді слово «галактика» походить від грецьких слів «гала», що означає молоко, і «ексо», що означає зовнішність. Отже, галактика означає молоко ззовні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Платіжні системи в Україні: Як обрати найкращий варіант

2 ПетерпанПан

 

Пан був грецьким богом природи, наполовину козлом – наполовину людиною. Він любив влаштовувати вечірки в будь-який час доби, недаремно його найкращим другом був Діонісіо, грати на сопілці і танцювати. Тож так, на характер Пітера Пена вплинув цей грецький бог (звичайно, не його сексуальна жага), звідси й прізвище Пан. Пан також допомагав богам у їхній війні проти гігантів, дуже голосно кричачи та викликаючи у них “паніку”. Так, як ви здогадалися, слово «паніка» походить від бога Пана. Не від Пітера Пена, а від Пана.

3 музей

Музеї є по всьому світу, але як виникла така назва? З 9 муз, які були дочками Зевса та покровительками мистецтв, таких як мистецтво епічної чи еротичної поезії, історії, танцю, трагедії, комедії, астрономії, музики та пантоміми. Його мати була «Мінімосіні», що означає пам’ять. МузаТож мистецтво допомагає нам зберегти пам’ять про минуле, саме те, що музей робить сьогодні! Вони жили в горах Пієрії, поблизу гори Олімп і мого рідного міста Салоніки. У минулому музей вважався храмом, присвяченим музам, де розвивалися мистецтво і науки, де відбувалися філософські дискусії. З роками він прийняв форму, яку ми знаємо сьогодні. Тож відвідайте музей і, можливо, ви знайдете свою музу, яка надихне вас!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Як аналіз шуму від лабораторії EnvironmentalLab допомогли моєму підприємству?

4 гермафродит

У наш час гермафродитом вважається людина, яка має дві статі. Але як утворилося це слово? ГермафродитГермафродіт був прекрасним юнаком, і вона взяла це ім’я, тому що, як ви, мабуть, здогадалися, її батьки були Гермесом і Афродітою, отже, Гермафродіта! Одного разу він мився в джерелі, коли німфа (тип феї) побачила його і закохалася в нього так сильно, що вона благала богів об’єднати їхні тіла і ніколи більше не розлучатися. Боги виконали її бажання, і так Гермафродит став людиною двох статей. вуаля!

5 Символ аптек і лікарень

Символ лікарень

Аскліпій був богом і сином Аполлона. Він був найкращим лікарем на землі. Так добре, що він міг воскрешати мертвих! Він ходив по всій Греції з посохом (варою), оточеним змією (!!), зцілюючи людей всюди. Для багатьох ліків він використовував зміїну отруту. Тому сьогодні в багатьох аптеках і лікарнях ми бачимо символ змії навколо прута. Власне, у стародавній Греції лікарні того часу називалися «Аскліпеїо».
Повірте, існує багато міфів, не тільки з грецької міфології, які оточують нас. Тож зробіть пошук і дізнайтеся! Повірте, ви будете вражені!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Партнерська програма казино GameHub.partners: Оптимальний вибір для партнерів у сфері гемблінгу

 

Залишити коментар