Робота в IT це просто навіть якщо ти не програміст

Бажаєте працювати в інфосфері, але не знаєте жодної мови програмування? Це не страшно. У цій сфері потрібні не лише програмісти. Адже талант створення програм є не кожен.

Грамотний вибір – запорука успіху!

Правильний вибір – вже половина успіху, як кажуть мудрі люди. Робота з програмним кодом вимагає не тільки посидючості, а й розуміння, що треба вчитися та підвищувати власну кваліфікацію, та постійно вчитися. Якщо ви відчуваєте схильність до написання програм, ми за вас раді. Це ваша ніша на цьому ринку.

Будьте готові щодня писати сотні, якщо не тисячі рядків програмного коду, відшукувати баги та налагоджувати своє дітище, щоб усе працювало без збоїв та помилок. Можливо, вам варто захопитися розробкою програм для мобільних гаджетів.

Будьте готові до простої та гіркої істини: програма без помилок з першого разу – це недосяжний ідеал та міф. Насправді так не буває. Прийде відшукувати всі неточності і робити багато кратні налагодження. Інакше якісного результату ви ніколине отримаєте. IT професій багато, якщо програмування вас не спокушає, це не привід відмовлятися від мрії та опускати руки. Професій багато, обов’язки кожної будуть свої. Якщо ви просто хочете носити «звання» програміст, але не відчуваєте задоволення від навіть чудово зробленої роботи у вигляді сайту, програми чи готової програми, то краще пошукати собі інше заняття в інфо сфері. Не треба дозволяти шкідливим стереотипам перетворювати ваше життя на суцільні муки. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Самостійний вивіз будівельного сміття: Крок за кроком

                                                           IT-сфера не лише для програмістів

Фахівці та працівники у цьому напрямі виділяють масу переваг. Не дивуйтеся, якщо на співбесіді вас одразу запитають, чому ви обрали саме цю сферу діяльності. Чому вас приваблює саме IT-компанія? 80% одразу видає кліше, що за нею майбутнє. Почасти це так і є, але почасти.

Головна відмінність у тому, що цей напрямок стрімко зростає та бурхливо розвивається. Людина має бути готова до постійних змін і пов’язаної з цим необхідності перетворитися на «вічного студента». У вас мають бути такі переваги, як майже миттєва адаптація та вміння миттєво реагувати на будь-які зміни у навколишній реальності. Співробітник повинен відповідати цій негласній вимогі на 100%. Чим вище швидкість, тим цікавіше буде працювати.

Інфо сфера у всіх на слуху. Всі новини дізнаються навіть тими, хто і не планує пірнати в цей непередбачуваний вир. Це чудова тема для розмови навіть у дружній компанії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Погрузитесь в общение: 3D City Chat - виртуальный чат нового поколения

Ті, хто зайнятий в інфосфері завжди дуже грамотні, високоосвічені та цікаві люди. Вони опосередковано впливатимуть на вас, ви самі змінитеся, придумаєте як підвищити власні навички та знання та підвищити власний рівень професіоналізму.

Ця сфера пов’язана із проектами інноваційного типу. Буквально будь-який продукт ІТ по-своєму унікальний. Якщо ви любите все нове та незвичайне, любите виходити за рамки звичного, вам слід хоча б спробувати собі на цій ниві. Якщо ви віддаєте перевагу віддаленій роботі, то це чудовий напрямок. Тут можна досягти багато чого і отримувати високу зарплату за свою працю. Ви зможете постійно обмінюватися досвідом із колегами по всьому світу, брати участь у форумах та дізнаватися щось нове буквально щодня. Ваша зарплата гарантовано буде вищою за середній рівень. Тут багато залежатиме саме від вас.

Назвемо найбільш затребувані:

-Рекрутер у сфері IT;

-Менеджер HR;

-Менеджер облікового запису компанії;

-Менеджер, який веде проекти;

-Копірайтер та рерайтер;

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ  Stone Island в бутике UNIFORM: Мужская одежда

-Сценарист ігрових проектів;

-Фахівець із 3D моделювання;

-Аніматор сцени і персонажів.

 

  Работа в IT 1

Залишити коментар